Країни

Мови

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

ОСОБИСТІ ДАНІ

Автоматична обробка ваших персональних даних компанією Іммошан виконується для відповіді на ваші запити. Поля для введення персональних даних, позначені зірочкою (*), необхідні для обробки запиту. Ваші дані особистого характеру призначені виключно для використання компанією Іммошан.

У вас є право доступу, відкликання, зміни (на законних підставах) або видалення ваших персональних даних. Ви у будь-який час можете скористатися цим правом, виславши листа за наступною адресою:

Іммошан Франція (CEETRUS France)
Рю дю Марешаль де Латтр де Тасіньї
(Rue du Maréchal de Lattre de Tassigny)
59170 КРУА – 59170 CROIX

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Комплекс інформації на цьому сайті захищений французьким та міжнародним законодавством стосовно авторського права та інтелектуальної власності. Всі права на відтворення, демонстрацію або адаптацію вмісту сайту належать компанії Іммошан, включно із доступними для завантаження документами, елементами графіки та фото.

Будь-яке повне чи часткове відтворення або демонстрація вмісту даного сайту будь-яким засобом без попередньої згоди на це директора із зв’язків з громадськістю означає порушення авторських прав і може призвести до цивільної та/або кримінальної відповідальності особи, що порушила заборону.

КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Іммошан не несе відповідальність за відомості або сторінки, що містять посилання на продукцію, програми та послуги або будь-який інший сайт, доступний через цей сайт.

Іммошан не несе відповідальності ні за контент сайтів, доступних через сайт компанії, ні за можливе використання цього контенту.

Компанія Іммошан вживає всіх розумних заходів для гарантування безпеки свого сайту, проте не несе відповідальність за дії третіх осіб, спрямовані на знищення або зміну даних та програм користувачів.

Крім того, компанія Іммошан утримується від будь-якого контенту, що суперечить положенням законодавства чи нормам моралі, або може потенційно ображати гідність людини, та бере на себе зобов’язання негайно видаляти будь-який контент такого типу, що може бути доданий на сайт компанії шляхом обману, як тільки їй стане відоме про такі дії; жодної відповідальності за це компанія Іммошан не несе.