Країни

Мови

ПРИВАБЛИВІ ТОРГОВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ЦЕНТРИ

Для Іммошан кожен торговельний центр є унікальним. Від архітектури до комерційного міксу, не забуваючи при цьому маркетинговий план, все продумано, щоб виправдати очікування суспільства, регіону та клієнтів.

Обіцянка високоякісних відносин з клієнтами

Іммошан прагне стати найкращим каталізатором руху та задоволення клієнта. Це відбувається через адаптовану до потреб пропозицію та через високоякісне комерційне середовище. Щоб кожен клієнт отримав максимум задоволення від своєї подорожі, Іммошан приділяє особливу увагу якості крос канального маршруту клієнта та покращує свій комерційний досвід, пропонуючи адаптовані до потреб послуги, які завжди під рукою.

Втілити досвід в життя та поділитися спогадами

Іммошан не перестає дивувати своїх клієнтівмоментами дружелюбного спілкування та інноваційним досвідом. Акції, що виходять за межі звичайних, дозволяють втілити мрії в життя. Інші, простіші заходи, свідчать про нашу увагу до кожного клієнта. Використовуючи мікс масштабних операцій та приємних сюрпризів, Іммошан вважає для себе обов’язком честі розвивати безкоштовні акції, які охоплюють різні покоління та відкриті для широкого кола відвідувачів.

Так багато причин, щоб приходити сюди знову і знову, і не тільки заради шопінгу.

The video conversion process has failed. You might want to submit a simpler video format like mpeg or divx avi.
If the problem persists contact your website administrator. Please check logs for further debugging.

Інформаційний бюлетень