Країни

Мови

ПРИВАБЛИВІ ТОРГОВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ЦЕНТРИ

Сітрас розглядає кожен торговий центр як унікальну структуру. При цьому до уваги беруться абсолютно всі аспекти, спрямовані на поліпшення відповідного пропозиції щодо місцевої громади, цілого регіону і споживачів взагалі - від архітектурних особливостей і внутрішнього дизайну майбутнього магазину до набору орендарів і маркетингового плану.

Підтримка стабільних і надійних відносин зі споживачами

Сітрас прагне максимально ефективно оживити клієнтопотік і вивести на новий рівень задоволеності замовника. Це відноситься як до індивідуально спрямованої комплексної пропозиції, так і до створення уныкального за всіма параметрами торгового середовища. З тим, щоб кожен покупець міг отримати максимум користі і задоволення від походу в торговий центр, Сітрас ретельно стежить за різноманітністю процесу здійснення покупок, а також удосконаленням пропозиції по послугах, близьким до споживача і його потребам.

Унікальний досвід і обмін враженнями

Сітрас постійно дивує своїх клієнтів доброзичливим зверненням і інноваційним підходом. Різні оригінальні програми перетворюють мрії в реальність, a інші ініціативи, нехай і менш масштабні, теж покликані продемонструвати нашу турботу і увагу до кожного покупця. З таких великих стратегічних операцій і приємних дивовижних моментів Сітрас і формує сильну сторону своєї діяльності по організації відкритих для широкої публіки безкоштовних рекламних заходів.

Цих мотивів більш ніж достатньо, щоб покупці залишалися задоволені і проявляли лояльність до торгового центру.