Країни

Мови

CEETRUS

CEETRUS

Ceetrus Ukraine (до червня 2018 року Immochan Ukraine) є міжнародним девелопером торгових центрів і торгових парків в Україні.

Ceetrus Ukraine управляє 5 існуючими торговими галереями, ТЦ Rive Gauche і Рітейл Парком Петрівка.

Заснована в 1976 році, Ceetrus є глобальним гравцем на ринку нерухомості, відомої до червня 2018 року за ім’ям Immochan. Іммошан став Ceetrus, символізуючи перетворення, які наш бізнес зробив за останні два роки. Це ім’я втілює нашу еволюцію від комерційної гри в чисту гру до змішаного забудовника. Ceetrus тепер будує місця для людей, щоб жити і зустрічатися, змішуючи магазини, будинки, офіси і міську інфраструктуру.

Маючи 297 торгових центру по всьому світу, компанія Ceetrus почала будувати в тісній співпраці з громадянами і територіями житлові приміщення, які об’єднують торгівлю, житло, офіси і міську інфраструктуру. Створюючи стійкі, розумні і живі простору, місія Ceetrus полягає в створенні або розвитку соціальних зв’язків, які пожвавлять місто завтрашнього дня. Його досвід поширюється на професії планувальника-розробника, менеджера сайту, інвестора і новатора.

  

Ceetrus Ukraine (до червня 2018 року Immochan Ukraine) є міжнародним девелопером торгових центрів і торгових парків в Україні.

Ceetrus Ukraine управляє 5 існуючими торговими галереями, ТЦ Rive Gauche і Рітейл Парком Петрівка.

Заснована в 1976 році, Ceetrus є глобальним гравцем на ринку нерухомості, відомої до червня 2018 року за ім’ям Immochan. Іммошан став Ceetrus, символізуючи перетворення, які наш бізнес зробив за останні два роки. Це ім’я втілює нашу еволюцію від комерційної гри в чисту гру до змішаного забудовника. Ceetrus тепер будує місця для людей, щоб жити і зустрічатися, змішуючи магазини, будинки, офіси і міську інфраструктуру.

Маючи 297 торгових центру по всьому світу, компанія Ceetrus почала будувати в тісній співпраці з громадянами і територіями житлові приміщення, які об’єднують торгівлю, житло, офіси і міську інфраструктуру. Створюючи стійкі, розумні і живі простору, місія Ceetrus полягає в створенні або розвитку соціальних зв’язків, які пожвавлять місто завтрашнього дня. Його досвід поширюється на професії планувальника-розробника, менеджера сайту, інвестора і новатора.