Країни

Мови

Сфера бізнесу

«Іммошан Україна»

Компанія «Іммошан Україна» заснована у 2006 році і входить до Групи Ашан. Основними напрямками діяльності компанії є будівництво, продаж та управління об’єктами комерційної нерухомості в Україні.

На даний момент компанія управляє 3 торговими галереями в Києві – ТЦ «Ашан Петрівка», ТЦ «Ашан Біличі» та ТЦ «Ашан Чернігівська». Також компанія активно працює над 2 проектами у Києві та Одесі.

Головним надбанням компанії «Іммошан» є її співробітники, які з одного боку самостійні і автономні, завдяки тісним діловим взаємовідносинам з локальними бізнесами та органами влади, а з іншого – є гарантами дотримання загальної корпоративної політики та цінностей компанії. Спеціалізація команди: тісне та плідне міжнародне співробітництво.

«Іммошан Україна» володіє значним досвідом у сфері планування міського простору і є експертом у сфері будівництва, девелопменту, інвестування та управління об’єктами. Компанія прагне інтегрувати кожен новий проект в місцеве культурне й економічне середовище, створити привабливу стратегію роздрібної торгівлі та налагодити довгострокові партнерські відносини з кращими національними та міжнародними брендами.

Компанія «Іммошан Україна» застосовує стратегічно активний підхід в роботі з рітейлерами. Інноваційні стратегії управління комерційною нерухомістю створюють сприятливе середовище для орендарів, і сприяють зниженню операційних витрат.

Наші переваги

Будучи дочірньою компанією Групи «Ашан» з нерухомості, ми проектуємо, будуємо і управляємо торгово-розважальними центрами в 12 країнах світу.

Як інвестори, девелопери, рітейлери та оператори, ми використовуємо весь наш досвід для надання необхідних послуг і забезпечення глобального ноу-хау в сфері комерційної нерухомості.

Наше кредо: створювати такі торгово-розважальні центри, де кожен (відвідувач, покупець, рітейлер, партнер, місцеве співтовариство, і т.д.) буде мати можливість обмінюватися досвідом і взаємодіяти.

Ми накопичили великий досвід в області рітейлу: ми завжди поруч, прислухаємося до вас, розуміємо ваші очікування, ми залучаємо досвід в роздрібну торгівлю і місцевий розвиток для спільного формування нових цінностей, оскільки вони створюються на тривалий період часу.

Наша мета: Покращити повсякденне життя.