Країни

Мови

Rive Gauche

У січні 2019 року розробник CEETRUS отримав дозвіл на будівництво другого етапу торгово-розважального центру «Рів Гош» і почав активну будівельну роботу за адресою: вул. Здолбунівська, 17. Загальна площа торгово-розважального центру «Рів Гош» складе 185 тис. Кв. метрів, з 77 тисяч квадратних метрів орендованої площі - 200 лотів, стоянка на 2075 місць.

На цьому етапі завершено проектування каркасу будівлі, завершено зовнішній та внутрішній дизайн торгово-розважального центру. Зараз виконуються будівельно-монтажні роботи. Підготовчий етап роботи завершений. Реалізація пальового фундаменту будівлі знаходиться в активній фазі.

Будівництво SECI RIVE GAUCHE здійснюється відповідно до міжнародного стандарту BREEAM International New Construction. Відповідно до стандартів групи, всі нові енергоефективні будівельні проекти підлягають сертифікації.

Торговий центр «Ріве Гауше» - це унікальний проект, який втілить 40-річний досвід розвитку компанії та флагманський проект нової стратегії розвитку CEETRUS «з громадянами для громадян» - побудувати житлові приміщення в тісному партнерстві з громадянами та територіями, об’єднавши магазини , житлові будинки, офіси та міська інфраструктура. Створення стійких розумних просторів, розвиток соціальних зв’язків, які будуть анімувати місто майбутнього.

SEC Rive Gauche - це принципово новий формат спілкування зі споживачем. Він стане багатоканальним об’єктом, який зможе сконцентруватися на своїй території як в автономному, так і в онлайн-продажі, стане втіленням світових тенденцій роздрібної торгівлі, які реалізуються в торгових центрах CEETRUS завдяки найбільш інноваційним цифровим рішенням.

До складу SEC увійдуть ексклюзивні європейські бренди, які займають провідні позиції у світі, а також марки Auchan Holding, такі як Leroy Merlin, Decathlon.

Торговий центр Rive Gauche стане платформою або викликом ?? для вступу нових брендів на український ринок. Бренд CEETRUS відіграє величезну роль для роздрібної торгівлі країни, розробник має можливість залучити не тільки ті бренди, які існують на українському ринку - Auchan і Leroy Merlin, а й привести нові бренди, забезпечити принципово нову пропозицію, гарантувати успіх торгово-розважального центру.

Величезний глобальний досвід партнерства CEETRUS з міжнародними роздрібними торговцями дозволяє розробнику впроваджувати оптимальне поєднання орендарів для торгово-розважального центру Rive Gauche, керуючись оборотом роздрібних торговців, для оцінки відповідності та адаптованості бренду до поточного попиту або споживача профілю.

SEC Rive Gauche стане втіленням архітектури світового класу, дотриманням тенденцій, очікуванням очікувань місцевого споживача. CEETRUS побудує об’єкт світового класу. Це буде перший торгово-розважальний центр України, який буде представлений на світовій арені відповідно до вимог до якості та адаптований до всіх майбутніх змін у світовій роздрібній торгівлі. Компанія співпрацює з французьким міжнародним архітектурним бюро BEG. Внутрішній дизайн торгового центру розроблено Леслі Джонсом та міськими експертами.

Сайт: https://rivegauche.ua/uk