Countries

Languages

CEETRUS ЗМІЦНЮЄ СИСТЕМУ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ТА ДИРЕКЦІЇ

Антуан Гролен призначений Головою Ради Директорів Сітрас
Ukraine
26 June 2020

Антуан Гролен, 44 роки, призначений Головою Ради Директорів Сітрас, фахівцем з нерухомості. Він стане рушійною силою для того, щоб зробити компанію Сітрас орієнтиром у сфері трансформацій міста. Водночас, Бенуа Льоро, Генеральний Директор Сітрас, продовжує керувати стратегією компанії та проектною програмою.

Після вступу на посаду Антуан Гролен займається забезпеченням поступового і безпечного виходу із кризи сфери охорони здоров’я зі всіма співробітниками, клієнтами та партнерами Сітрас.

Антуан Гролен з Генеральним Директором підтримуватимуть прискорення трансформації компетенцій у сфері нерухомості та методів роботи Сітрас у рамках бачення створення більш стійкого та екологічного міста, більш змішаного та краще пов’язаного – і задуманого узгодженим в багатьох своїх функціях (житло, рітейл, послуги, розваги).

 Антуан Гролен - експерт з питань нерухомості та містобудування. Він розпочав свою кар’єру у міжнародній групі Bouygues Construction. Він очолював Groupe Projex, до якої приєднався у 2003 році, де став Генеральним Директором. Антуан Гролен заснував компанію NODI у 2017 році, підприємство з перетворення міських територій у змішані житлові простори Асоціації сім’ї Мюльє.

Це призначення супроводжується новою європейською організацією для кожної країни, максимально наближеною до потреб місцевих партнерів її проектів:

• Ада Валентек призначена Генеральною Директоркою Сітрас Польща

• Бенуа Льоро призначений виконуючим обов’язки Генерального Директора Сітрас Угорщина

• Ерве Крок призначений Генеральним Директором Сітрас Франція

• Марко Балдуччі призначений Генеральним Директором Сітрас Італія та Україна

• Мануель Теба призначений Генеральним Директором Сітрас Іспанія

• Маттео Періно призначений Генеральним Директором Сітрас Люксембург

• Северин Бодарт призначений Генеральним Директором Сітрас Португалія

• Татьян Діакону призначений Генеральним Директором Сітрас Румунія

• Тьєррі Леконт призначений Генеральним Директором Сітрас Росія

«Я дуже радий приєднатися до Сітрас. Моє призначення та ця організація, що є більш ближчою до галузі - це частина амбітного проекту, який посилить нашу динаміку розвитку. Наприкінці кризи в галузі охорони здоров’я наша відповідальність полягає в тому, щоб сприяти появі міста майбутнього: більш стійкого та більш пов’язаного міста, створеного перш за все зі зв’язків у безпосередній близькості, в якому торгівля, в оновленому вигляді, матиме своє місце. Ми повинні по-іншому проектувати, керувати та анімувати, впроваджувати інновації для трансформації та розвитку районів, міст, територій та нашого бізнесу», - прокоментував Антуан Гролен, Голова Ради Директорів Сітрас.

Про Сітрас

Заснована у 1976 році, компанія Сітрас є глобальним гравцем у сфері нерухомості в Європі. Сітрас наразі переосмислює свої комерційні об’єкти та будує простори для життя в міцному партнерстві з громадянами та територіями. Ці об’єкти поєднують, окрім комерції, пропозицію дозвілля, житла, офісів та послуг. Гравець міста майбутнього, Сітрас вбачає свою місію у позитивному впливі на зони охоплення її об’єктів з ціллю розвитку людських та міських зв’язків. Її досвід включає сфери девелопменту та благоустрою, управління активами, експлуатацію об’єктів, комерціалізацію та партнерство зі спільнотами.

Ключові цифри: близько 1000 співробітників у 10 країнах, 295 комерційних об’єктів; 13 500 місцевих заходів; 10 700 торгових партнерів; 130 соціальних партнерів, підтриманих Фондом Сітрас; понад 1600 придбаних або побудованих житлових площ, 117 000 м² придбаних або побудованих офісів; 30 000 м² розважальних просторів протягом 2 років.