Країни

Мови

Іммошан

Створення сучасних  торгових приміщень

Разом з майже 400 торговельними центрами у 12 країнах Європи та Азії, Іммошан є однією з провідних європейських компаній у сфері комерційної нерухомості.

Протягом 40 років Іммошан удосконалює свій глобальний досвід у галузі комерційної нерухомості та покращує контроль над усім ланцюжком створення цінностей, починаючи з інвестицій до динамічного управління активами через дизайн, маркетинг, менеджмент та організацію торговельних центрів.

ДНК рітейлера

Зі своєї історії та цінностей Іммошан отримує ДНК справжнього роздрібного торговця. Фізична, емоційна та сучасна роздрібна торгівля підтримує усі наші ділові ініціативи.

Створення партнерських відношень з рітейлерами є запорукою успіху центрів Іммошан. Вони мають привабливий комерційний мікс: стратегічне розташування, балансування між секторами діяльності, провідні підприємства роздрібної торгівлі, оригінальні ідеї та висока якість незалежних рітейлерів, взаємодія між брендами і т.д.

Іммошан втілює в життя відносини колективного та загального інтелекту зі своїми роздрібними партнерами та працює щодня у напрямку сталого розвитку в цей період мінливих тенденцій та моделей споживання.

Іммошан, разом із Ашан, є найкращим генератором торгівлі у місцях, де він працює.

Переклад на мову Українська недоступний для Складний текст 1.
Переклад на мову Українська недоступний для Складний текст 2.
The video conversion process has failed. You might want to submit a simpler video format like mpeg or divx avi.
If the problem persists contact your website administrator. Please check logs for further debugging.